• شماره تماس: 09123989809
  • ایمیل: info@adriandecor.com
  • ساعت کاری: 08:00-17:00

سوالات متداول

سوالات متداول

شما می توانید یک عکس از پلان مورد نظر و مشخصات فضا را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی مجموعه یا از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید. سپس اعضای تیم ما با شما تماس می گیرند و مشاوره اولیه به شما ارائه می گردد و بعد از بازدید توسط تیم ما، مطابق با صحبت های انجام شده طراحی پروژه صورت می گیرد و طرح برای شما ارسال می شود.

بله کارشناسان ما باید اطلاعات کامل و پتانسیل محیط را برای طراحی بررسی کنند و سپس اقدام به برداشت نقشه از محیط نمایند. بازدید از سوی کارشناسان ما رایگان می باشد.

پس از تایید کارفرما در خصوص طراحی انجام شده و بعد از ادیت های لازم مطابق با خواسته مشتری، با توجه به متراژ، متریال ها و المان های استفاده شده، قیمت مصالح و نیروی کار، هزینه تقریبی محاسبه می شود. همچنین مدت زمان اجرای کار که در قرارداد ذکر می شود از عوامل موثر بر قیمت می باشد.

بله، به شرط آن که در شروع کار و قبل از طراحی توسط تیم، کارفرما میزان بودجه خود را اعلام کند تا بتوانیم طراحی مناسبی متناسب با بودجه شما انجام دهیم.

پس از توافق بر روی طرح، جلسه ای به منظور برآورد هزینه تقریبی و عقد قرارداد در شرکت آدریان دکور یا محیط کار شما برگزار می شود.

بله، با توافق طرفین امکان پذیر است و بهتر است تغییرات مد نظر به صورت بندهایی در قرار داد ذکر شود.

طراحی در 3 فاز، 1، 2 و 3 انجام می شود. بعد از تایید کارفرما در زمینه طراحی اولیه و مشاهده نمونه کارهای مشابه و بعد از عقد قرارداد، طراحی 3 بعدی از کار انجام می شود و برای افزایش سرعت کار می توان بعد از طراحی 2بعدی تا زمان آماده شدن طرح 3 بعدی با رضایت کارفرما عملیات تخریب را شروع نمود.

09123989809
09123989809